Özel kız öğrenci yurtları istanbul

Özel kız öğrenci yurtları İstanbul bölgesinin her semtinde bulunmakta olan yurt tipleri olarak bilinmektedirler. İstanbul’da bu denli yurt çeşidinin bulunmasının esas sebebi İstanbul’un sıkça beyin göçü alan bir bölge olması durumudur. Sık beyin göçü alan bölgelerde konaklama ihtiyacı artacaktır. Konaklama alanına sahip olmanın en hesaplı ve kolay yolu kesinlikle yurt hizmetlerinden faydalanmak olacaktır. Mydome Kız Öğrenci Yurdu kaliteli, güvenli ve verimli hizmetleri ile bir üniversite öğrencisinin tercih edebileceği en ideal yurt tiplerinden biri olarak bilinmektedir. Özel kız öğrenci yurtlarında konaklamakta olan bireyler diğer yurt tipleri ile kıyasla daha konforlu bir ortamda konaklama imkanına sahip olacaklardır. Yurdumuz üniversite öğrencilerinden özel kız öğrenci yurtlarında konaklayabilmeleri üzere astronomik ücretler talep etmemektedir. Uygun fiyatlara ev sıcaklığını otel konforu ile buluşturan kurumumuz Türkiye’nin en çok tercih edilen yurt tiplerinden biri olarak bilinmektedir.

Özel kız öğrenci yurtlarında bir odada maksimum 3 üniversite öğrencisi konaklayabilmektedir. Bu durum öğrencilerin rahatlığının sağlanabilmesi üzere oldukça büyük önem taşımakta olan bir konu olarak bilinmektedir. Yurdumuzda öğrenci odaları genellikle üç kişiliktir. Üç kişiden fazla öğrencinin bir odada bulundurulması durumu istisnai bir durum olmadıkça poliçemize aykırı bir konudur. Her öğrencinin odasında kendilerine ait olan buzdolapları bulunmaktadır. Gece geç saatlere kadar hizmet vermekte olan kantin ve yemekhanelerimiz, öğrencilerin temel ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri üzere yoğun olarak çalışmaktadır.

Özel kız öğrenci yurtları İstanbul bölgesinin vazgeçilmez konaklama alanları arasında yer almaktadır. Yurdumuz özel kız öğrenci yurtları arasında öğrenci görüş ve önerilerine büyük oranda önem vermesi sebebiyle farklı bir yere sahiptir. Herhangi bir üniversitede öğrenim görmekte olan üniversite öğrencileri kolaylıkla üniversite kampüslerine ulaşım sağlayabileceklerdir. Çeşitli ulaşım araçları duraklarına sadece yürüme mesafesi uzaklığında olan yurt binamız sayesinde öğrencilerimiz uzun yollara katlanmak durumunda kalmayacaklardır. Yurt binamıza en uzak üniversite kampüsüne erişmek sadece 30 dakikanızı alacaktır. Yurdumuzun bu denli sık tercih edilmesinin sebepleri arasında merkezi konumu da yer almaktadır. Verimli bir yurt deneyimi yaşamayı arzu eden bireyler kolaylıkla yurdumuzu tercih edebilirler.

                                           

Odalarımız Görseller İçin Tıklayınız                                                    İletişim İçin Tıklayınız